Herkese merhaba arkadaşlar, bloguma hoş geldiniz. Word her şeyin altını kırmızı tırtıklarla donatıyor. Because bilgisayarı bir gecede cahil bırakıp ingilizceye çevirdim. O yüzden bu yazıda sık sık plaza dilini kullanacağım, şaka şaka. Ne ise yeniden geciken bir yazı ile mertsabuncu.com’da onlaynım, hemde kendine backlink verme tatlılığı ile… Backlink demişken Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı hayatlarımızdan bir fırtına gibi geçti gördünüz mü? Avrupa’da bir hayalet dolaşıyor! Yoğun bir takvim -18 Ekim Webrazzi, 19 Ekim Kocaeli Üniversitesi / E Commerce Summit, 20 Ekim Digitalzone-  ve tırt sayılabilecek bir Webrazzi deneyiminin ardından misler gibi gelen Digitalzone 2017’den bahsediyorum, “Dijital Pazarlamacılar Birleşin!” kullanıcılar rica ediyorum sizde adblocker kullanmayın taş mı yiyelim? Google Ceo’su havuzuna altın fışkiye koyduramasın mı? Webrazzi yazımada şuradan ulaşabiliyorsunuz.

 

Medarı iftiharımız Burak Yaman hem Digitalzone’a hem Bloomberg HT’ye damgasını vurdu…

 

 

 

 

 

 

 

Güneşli bir İstanbul sabahı ve evime yürüme mesafesinde bulunan Hilton Bomonti’nin, seçilmiş olması etkinliğe dair bir takım güzel sinyaller verdi… Biraz geciktim ama kapıda Kabus Kerim ile karşılaşmaz mıyım? Haydaaa hayatımda ünlüyle fotograf çektirmiş insan değilimde Kerim abi, “semtten sevdiğimiz bir abi” kıvamında olduğundan kendimi yadırgamadan soluğu salonda aldım. Bu alanda beni ziyaret ettiğim yazılımlar karşıladı. Standların olduğu alan daha geniş bir yelpazeye hitap edebilirdi bu arada 3rd party toollara abanılabilirdi mesela. Kworks ailesi içeride jeopolitik konumu oldukça önemli bir yerde konumlanmışlardı hemen yanlarına uzandım. Fakat yanlarında yer olmadığından sonradan FindThatLead’in kurucu olduğunu öğrendiğim Gerard Compte’in yanına oturdum. İlk gün biraz gelecek hakkında konuşulan bir programa sahipti. Genel olarak sürekli konuşulan şeyler aslında. Dijital pazarlamada çok çok daha geniş bir alan konu olarak biraz kısıtlı kaldı sanki…

 

Digitalzone 2017

 

Kabus Kerim’i henüz dinlememişler için yazının altına setini bırakıyorum.

İkinci güne giremediğim için oldukça üzüldüm diyebilirim, asıl olay ikinci güne kalmış. Sonrasında bir şekilde internetten takip etmiş olsamda seneye özellikle ikinci güne mutlaka katılırım diye düşünüyorum. Düşünmekle kalmayıp konuşmacı olarak çağırılırsam geleceğimide ifade edeyim buradan. Zeo yeşil ışığımı görmüşsündür umarım… Bu arada Zeo gerçekten dijital alanda sevdiğim interaktif ve bu kelimeden pek hoşlanmıyorum ama vizyoner olarak gördüğüm bir ajans. Arada Kworks’e de uğruyor, sohbet etme fırsatı buluyorum çalışanlarıyla. Umarım bundan sonra DigitalZone’u önce Avrupa’nın sonra dünyanın en büyük konferansı haline getirirler. Hazır yükselmişken bir transfer haberinide değerli takipçilerime duyurayım. Meslek basamaklarını hızlıca çıkarken bir iş değişikliği yaparak artık yoluma FlyMedi ile yürüme kararı aldım. FlyMedi kaptı valla cillop gibi çocuğu ne diyebilirim ki hayırlı olsun hepimize. 😀

 

 

Kaan Sezyum’un anasayfaya yeni bölümünü düşürerek hadi bugünde yazayım madem dememe sebep olan “Saygıdeğer eşim 005″i buraya bırakıyorum. Sevginingücü sonrasını suskunluğunu bozan sezyum yine bomba gibi. Ayrıca yazıda geçen argümanlarıda aşşağıya ekliyorum. Sevgiyle kalın!

Ps. Hazır mikrafonu ele almışken duyurusunuda yapayım… Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Kulübü’nün, Global Girişimcilik Haftası kapsamında (18-19 Kasım) düzenlediği  “Girişimcilikte Dijital Pazarlama” başlığında E-Mail Marketing üzerine bir şeyler konuşacağım. Biletler için tıklayınız.

 

Yorum yazın