Hakkımda

1992 Beyoğlu doğumlu. Beyoğlu sevdası onu ömrünün hiç bir yerinde bırakmamış olsa gerek hala ağırlıklı ikamesi burasıdır. Hayat gayesi iyi bir insan ve iyi bir Beşiktaşlı olmaktır.

Sırasıyla; Çengelköy, Burhan Felek ve Kurtuluş Lisesi deneyimlerinin ardından yüksek öğrenim için Önce Beykent Üniversitesi’nde, Grafik Tasarım üzerine eğitim görmüştür. Bu öğrenimi yarıda bıraktıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde Gazetecilik üzerine okumuştur.

Okul hayatı boyunca hukuktan, ticarete kadar bir çok farklı meslek dalında çalışarak hem hayatını idame ettirme, hemde sektörleri gözlemleme fırsatına erişmiştir. Yine üniversite öğrenimi sürerken: NTV deneyimi ile gazetecilikten erken emekli olma kararı alır.

Hemen ardından orta öğrenim dönemlerinde haşır neşir olduğu işlerden, dijital pazarlama alanında kendine yeniden yer buldu. Kworks tecrübesi sayesinde startup ekosistemine dahil oldu. Burada yaklaşık 1 sene Taglist App’te çalışmalarını sürdürdü. Ardından hali hazırda faaliyetlerini yürüttüğü FlyMedi’nin, dijital pazarlama alanınındaki sorumlusu konumundadır.

Bilginin paylaştıkça çoğalacağına inanıyor, yaşadığı problemler temelinde oluşturduğu bu blog üzerinden bilgilerini aktarıyor. Bazen etkilendiği film ve kitaplara yer veriyor. En önemlisi öğrenmeye devam ediyor. Fırsat buldukça etkinliklerde konuşmalar yapıyor, dergilerde yazılar yazıyor.

Ayrıca Arkaoda‘da ise zevklerini, şaşkınlıklarını ve internette başına gelenleri paylaşıyor. Çiçeği burnunda gurme blogunda uzmanlık alanı olan Burger Keşfine çıkıyor.